Love Interiors        >       OFERTA     >     ŁAZIENKA  >   MEBLE

Meble

Lutetia, Oasis

CENA : KALKULOWANA INDYWIDUALNIE 

 

Lutetia to nazwa, którą Rzymianie nadali Paryżowi: prawdziwej stolicy Art Déco - i taki jest styl inspiracji tej luksusowej łazienki.

Szafki charakteryzują się wyrafinowanymi i dekoracyjnymi aplikacjami drzwi i frontów szuflad.

Odniesienia do ruchu artystycznego Art Déco są jeszcze bardziej widoczne w szczegółach uchwytów, czubku stopy, kwadratowych liniach i wyrafinowanych lakierowanych efektach. Lustra i lampy - skoordynowane z toaletkami i szafkami - zostały stworzone, aby przywołać typową atmosferę lat dwudziestych. Detale i ryciny w kształcie rombu są wykonane ręcznie przez ekspertów z Murano. Mocne odcienie „światłocienia” podkreślają ścisłą geometrię i szczegóły mebli; elementy te wzmacniają tylko atrakcyjność elementów, które są już elegancko wyważone.

Zmysłowe kształty inspirowane klasyczną erą to główna cecha błyszczącego zlewu z żywicy, którego linie wskazują na podstawę inspirowaną katalogiem. Szeroka podstawa - która może służyć jako szafka lub komoda - jest dostępna jako pojedyncza jednostka (93, 115, 137, 180 cm) lub w wersji z podwójnym zlewem (180 cm). Wreszcie wiele odcieni lakieru - od żywych po pastelowe - pozwala na maksymalną personalizację.

Przewiń do góry