Love Interiors        >       OFERTA     >     ŁAZIENKA  >   MEBLE

Meble

Daphne, Oasis

CENA : KALKULOWANA INDYWIDUALNIE 

 

Niezwykła elegancja kolekcji luksusowych mebli łazienkowych Daphne firmy Oasis znajduje inspirację w łaskawym i niezbędnym akcentie Art Déco i jest wspierana przez wysoką modułowość.

Szeroka gama rozwiązań modułowych o różnych długościach - od 33 do 132 cm - i podwójnej głębokości - 50 lub 44 cm - zwiększa dostępność 4 różnych wykończeń: jasny czarny orzech, lakier błyszczący, krystaliczna powłoka skoordynowana z lakierem wewnętrznym i wędzona lustro. Szkło podszewkowe i lustra są dostępne w szkle o szlifie kryształowym 45 ° - dla uzyskania wysoce elastycznego efektu.

Kolekcja Daphne firmy Oasis jest dostępna zarówno w wersji podwieszanej, jak i piętrowej, z nóżkami, które można dopasować do uchwytów w trzech dostępnych wykończeniach ze stali złotej, brązowej i chromowanej.

Jego luksusowy styl jest dobrze reprezentowany w szczegółach: szuflady mają amortyzowany system zamykania, a na życzenie mogą być wyposażone w wewnętrzne przegrody wyłożone bordowym flokowanym aksamitem.

Skoordynowane lustra i zlewozmywaki - z błyszczącej białej żywicy - mają ten sam skoordynowany okrągły wzór, zgodny z zasadami Art Déco.

Przewiń do góry