Love Interiors        >       OFERTA     >     ŁAZIENKA  >   MEBLE

Meble

Academy, Oasis

CENA : KALKULOWANA INDYWIDUALNIE 

 

Luksusowe, niezwykle wyrafinowane wzory i dekoracje inspirowane są okresem Art Deco. Materiały należą do najcenniejszych i najbardziej wyrafinowanych. Włoska produkcja nadaje ostateczny, ceniony i wyrafinowany charakter. Mówimy o Academy, najnowszej kolekcji Luxury Bathroom od Oasis.

Lakierowane szafki pod umywalki i szafki, złote profile i szlachetne marmurowe blaty charakteryzują tę linię, idealną do najbardziej eleganckich lokalizacji.

Zaprojektowane konsole toaletowe z dodatkami i dodatkami: eleganckie tafty i ławy, brązowe i wędzone lustra ścienne, światła, wysokie szafki i wieszaki na ręczniki, z dopasowanymi wykończeniami i kolorami, zadowolą nawet najbardziej wymagających projektantów wnętrz.

Po raz kolejny znakomita włoska produkcja, ze swoimi żebrowanymi lub diamentowymi dekorowanymi lakierami, szklankami i marmurami, dostarcza najbardziej ekskluzywnych „salle de bains”, tworząc przestrzenie do kontemplacji, relaksu i rozpieszczania się w wyrafinowanej i pocieszającej atmosferze.

Przewiń do góry